Zāļu tēju ekspedīcija 2017

Zāļu tēju ekspedīcija 2017

by Mājas lapas moderators, 2017. gada 18. jūnijs

30.06.-2.07.2017| @ “Elkas kalns saimniecība” Skujenes pagasts, Amatas novads

Kad vasaras saulgrieži būs atzīmēti un Jāņi ielīgoti, laiks vākt augus ziemai. Aicinām doties izglītojošā zāļu vākšanas ekspedīcijā “Veselības botānika”! Šāds vasaras pasākums homo ecos: kļuvis par tradīciju un jau piekto gadu kopā ar dalībniekiem iepazīstam unikālas vietas un apgūstam jaunas zināšanas par augiem. Ekspedīcija notiks Elkas kalna saimniecībā, kuras pļavās vēl joprojām ir sastopams plašs augu klāsts.

Šogad ekspedīcijā ar savām zināšanām par zāļu tēju labajām īpašībām dalīsies un uz jautājumiem par to, kā pļavas augus izmantot savas veselības stiprināšanai, atbildēs zāļu sieva un Livonijas ordeņa pils dārzniece, un stāstniece Līga Eglīte.  Kopā ar viņu ekspedīcijas dalībnieki dosies vākt pļavas augus un mācīties par to pielietojumu.

“Elkas kalna” saimniecības vadītāja Inese Stibe laipni uzņems ekspedīcijas dalībniekus savās mājās, cienās ar veģitārām maltītēm, organizēs pārgājienu uz Elkas kalna virsotni, kur pēc nostāstiem atrodams Vidzemes likteņupes Gaujas sākums. Ineses pavadībā notiks arī organisko ziepju liešana no zāļu tējām un eļļas izvilkumiem.

Par prāta un ķermeņa izvingrināšanu rūpēsies videi draudzīgā dzīvesveida piekritēja un akrojogas speciāliste Ilze Jēče. Ar viņu kopā rītos un vakaros notiks jogas nodarbības, kurās ar apzinātu kustību un elpošanas palīdzību būs iespēja atbrīvoties no ikdienas saspringuma un atgūt spēkus.

Ja vēlies dalīties ar savām prasmēm,  zināšanām un kādu aizraušanos, lai  bagātinātu ekspedīciju, piesakies! Tas mūsu būšanu kopā tikai bagātinās! 🙂

Ierašanās un nakstmītnes

Iebraukšana saimniecībā piektdienas 30.06. pēcpusdienā pl. 18.00, došanās prom – svētdien 2.07. pēcpusdienā pl. 16.00. Nakšņošana notiks turpat Elkas kalna saimniecībā. Līdzi jāņem guļammaiss un spilvens.

Nepieciešamās lietas

Aicinām ģērbties atbilstoši laikapstākļiem un būt gataviem pavadīt daudz laika svaigā gaisā. Ņemt līdzi pretodu un moskītu pūšamos līdzekļus, vēlams ekoloģiskos produktus. Noderēs arī groziņš vai auduma maisiņi, kur likt salasītos augus un lina vai kokvilnas dvielīšu, uz kuriem augus izklāt.

Dalības maksa

Dalības maksa – 75 eiro. Vietu skaits ierobežots, tādēļ aicinām pieteikties līdz 21.jūnijam, aizpildot pieteikuma anketu.

Vairāk informācijas, rakstot uz birojs@homoecos.lv.

Nav komentāru


Uzraksti komentāru!

Your email address will not be published Required fields are marked *

 

*