Piesakies Zero waste iniciatīvu nometnei!

Piesakies Zero waste iniciatīvu nometnei!

by Mājas lapas moderators, 2017. gada 13. oktobris

09.11.-12.11.2017.|  Elijas ielā 7 un Turgeņeva ielā 15, Rīgā

Vai tev ir lieliska ideja, kā samazināt radīto atkritumu daudzumu? Piesakies dalībai starptautiskajā Zero waste iniciatīvu nometnē!

homo ecos: sadarbībā ar Somijas vides organizāciju “Demos Helsinki” un Baltkrievijas organizāciju “Center for Environmental Solutions” organizē starptautisku Zero waste iniciatīvu nometni, kas notiks laikā no 9. līdz 12. novembrim (katru dienu no plkst. 9 līdz 17), Rīgā. Aicinām pieteikties dalībai nometnē indivīdus vai komandas, kam ir ideja konkrētai iniciatīvai, kuras mērķis ir vienā vai citā formā samazināt radīto atkritumu daudzumu. Iniciatīva var būt tādā attīstības stadijā, ka jau tiek īstenotas kādas aktivitātes, un tā var būt arī tikai idejas līmenī. Galvenais, lai ir patiesa vēlme rīkoties un īstenot savu projektu!

Pieteikties var gan fiziskas personas, gan biedrības, organizācijas, norādot konkrēto cilvēku, kas piedalīsies nometnē. Nometnē varēs piedalīties viens vai divi cilvēki no komandas (par to mēs paziņosim, apstiprinot dalībniekus). Kopumā nometnē būs tikai 11 dalībnieku no trim valstīm – Latvijas, Somijas un Baltkrievijas, tāpēc pieeja būs ļoti individualizēta un aktivitātes – mērķtiecīgas.

Zero waste iniciatīvu nometnes mērķis ir palīdzēt pārbaudīt, attīstīt un uzlabot dalībnieku idejas atkritumu samazināšanai, kā arī izplānot nākamos veicamos soļus tās realizācijai.

Nometnē vari sagaidīt:

  • Iedvesmu un individuālu palīdzību sniegs Somijas, Baltkrievijas eksperti, kā arī inovāciju eksperte Vita Brakovska un projektu īstenošanas eksperte Anna Andersone no Latvijas
  • Pieredzes apmaiņa ar Somijas un Baltkrievijas dalībniekiem
  • Konsultācijas ar mentoriem no Somijas, kas jau veiksmīgi īstenojuši Zero waste iniciatīvas
  • Rīgas Zero waste iniciatīvu iepazīšana un apskate
  • Iespēja pretendēt uz finansiālu atbalstu savai iniciatīvai

Nometnes dalībniekiem ir vēlams līdz 2018. gada martam, aprīlim panākt savas idejas realizāciju vismaz sākotnējā līmenī. To palīdzēs katrai komandai piešķirtais viens ārvalstu un viens vietējais mentors, kurš sniegs konsultatīvu atbalstu arī pēc nometnes beigām līdz pat 2018. gada aprīlim.

Dalība ir bez maksas, nometnes laikā visiem dalībniekiem tiks nodrošināta ēdināšana. Nometnes aktivitātes visas četras dienas notiks Rīgas centrā, dalībniekiem no Latvijas citām vietām par naktsmītni lūgums parūpēties pašiem. Nometnes laikā saziņa notiks angļu valodā.

Pieteikšanās termiņš ir 20. oktobris, pieteikties vari šeit.

Gaidām jūsu lieliskos pieteikumus!

Ja ir jautājumi, sazinieties ar Liliju Apini, e-pasts: lilija.apine@homoecos.lv, tālr. 29583781

Nometne tiek organizēta projekta “Building Zero Waste Society” ietvaros, ko līdzfinansē Ziemeļvalstu ministru padome.

Nav komentāru


Uzraksti komentāru!

Your email address will not be published Required fields are marked *

 

*