homo ecos: dalība ”Happy water” projektā

homo ecos: dalība ”Happy water” projektā

by Mājas lapas moderators, 2018. gada 31. maijs

Pasaules okeāna ūdeņos atkritumu daudzums ir sasniedzis kritisku lielumu, apdraudot dabisko ekosistēmu pastāvēšanu un pat veicinot globālo sasilšanu. Lai risinātu šīs lielās problēmas, sabiedrībai ir jāzina par tām. No kurienes gan radīsies vēlme rīkoties, mainīt savu dzīvesveidu, ja nebūs izpratne par to, ka vispār eksistē konkrētā problēma? Vides un dabas aizsardzībai ir nepieciešams sabiedrības atbalsts, un te lielu lomu spēlē nevalstiskās organizācijas.

Projekta “Happy water” mērķis ir veicināt NVO savstarpējo sadarbību, uzlabot to kapacitāti, kā arī veicināt sabiedrības iesaistīšanos un aktīvismu, risinot vietējas un globālas vides problēmas. Projekta “Happy water” vadošie partneri ir Lietuvas vides organizācija “Planet Alive”, taču projektā ir iesaistīts ar homo ecos: un biedrība “Nature Conservation Association” no Islandes.

Jau rudenī notika pieredzes apmaiņa starp homo ecos: un Lietuvas organizāciju “Planet Alive”, lietuviešu kolēģiem viesojoties Latvijā. Jūnija sākumā homo ecos: kopā ar biedrību “Radi Vidi Pats” piedalīsies noslēdzošajā pasākumā Viļņā, lai dalītos ar pieredzi sabiedrības izglītošanā, iesaistē, tai skaitā bērnu un jauniešu ieinteresēšanā, projektu īstenošanā, kā arī runāsim par iespējamajiem sadarbības modeļiem starp organizācijām un valstīm nākotnē.

Projektu līdzfinansē Ziemeļvalstu ministru padomes birojs Lietuvā.

Nav komentāru


Uzraksti komentāru!

Your email address will not be published Required fields are marked *

 

*