Paņem papīra maisu!

Nereti jauki ieplānotā atpūta pie dabas krūts ir sabojāta jau sākumā, jo, izkāpjot no automašīnas, tu ieraugi nevis skaisto lauku pļavu, bet gan pudeļu un citu atkritumu kaudzes. Un tu nodomā – vai tas kādreiz mainīsies?

Lai palīdzētu cilvēkiem rūpēties par apkārtējo vidi, šī projekta ietvaros laikā no 2007. līdz 2009. gadam vairākās degvielas uzpildes stacijās mēs izvietojām stendus ar papīra maisiņiem. Paņem maisu, ieliec atkritumus un vēlāk izmet atkritumu konteinerā! Maisi bija pieejami vienpadsmit Circle K degvielas uzpildes stacijās Rīgā, kā arī degvielas uzpildes stacijās Circle K Jēkabpilī, Daugavpilī, Rēzeknē, Gulbenē, Salacgrīvā, Ventspilī, Jūrmalā, Cēsīs, Jelgavā. Viens stends bija novietots arī pie Tērvetes dabas parka.

Vēl trīs stendi bija atrodami EuroPark stāvvietās Jēkaba Arkādē, zem viesnīcas Reval Hotel Latvia un zem t/c Origo.

Šī akcija, protams, nebūtu nemaz sākusies bez lieliem un stipriem atbalstītājiem, kuri bija gatavi savu nostāju vides aizsardzības jautājumos parādīt ne tikai vārdos, bet arī darbos. Tādēļ liels paldies Latvijas Valsts meži un Baltic BioPlastics par finansiālu atbalstu, Circle K par laipno atļauju izmantot degvielas uzpildes staciju tīklu un citu atbalstu, un Cūkmenam un Mammaidabai (kas dzīvo Latvijas Valsts mežos) personīgi par morālo atbalstu un aktīvu iesaistīšanos akcijas sagatavošanā.