Zaļo darbarīku kaste

Zaļo darbarīku kaste” (angliski – Green Toolbox) tapa kā trīs organizāciju – „International Young Nature Friends“, „homo ecos:” un „World Student Christian Federation of Europe“ – kopīgi veidotas ilgtspējas vadlīnijas jauniešu organizāciju un projektu vadītājiem visā Eiropā.

Ilgtspējīgs dzīvesveids un videi draudzīgi paradumi nav tikai zaļo organizāciju un aktīvistu privilēģija un atbildība, bet iespēja ikvienam uzlabot savas dzīves, darba un apkārtējās vides kvalitāti. Sākumā tas var šķist liels izaicinājums, tomēr, sākot kaut vai ar vienu lietu, pēc laika kļūst skaidrs, ka videi draudzīgs dzīvesveids ir ne vien iespējams, bet arī interesants, aizraujošs, patīkams un bieži vien arī ekonomiski izdevīgs.

“Green Toolbox” iekļautas sadaļas par zaļāku biroju, ilgtspējīgu pārvietošanos, videi un cilvēkam draudzīgu pārtiku, kā arī aplūkotas citas tēmas, kas cieši saistītas ar pasākumu sagatavošanu un īstenošanu.

  “Green Toolbox” angļu valodā bez maksas pieejams   “International Nature Friends” mājas lapā, kā arī “homo ecos:” lapas izglītojošo materiālu krātuvē   šeit.

  “Zaļo darbarīku kaste” latviešu valodā  pieejama lejupielādēšanai šeit.

No 2013. gada 8. līdz 14. aprīlim “homo ecos:” Zaļajā stāvā notika starptautiska neformālās izglītības apmācība jauniešiem “Green Toolbox – in Action!”