• ATBALSTI mūs ZIEDOJOT

  ATBALSTI mūs ZIEDOJOT

  Mēs gribam, lai Latvija ir zaļākā valsts pasaulē. Ja arī Tev tas ir svarīgi, iesaisties un atbalsti mūs!

  Iesaisties un atbalsti
 • daba-cilvēks-daba

  daba-cilvēks-daba

  HOMO ECOS: mērķis ir stiprināt sociālu kustību, kuras dalībnieki atbalsta zaļas idejas un kuri maina vai uzlabo savus ikdienas paradumus, lai dzīvotu videi un cilvēkiem draudzīgi.

  Piedalies
 • Dalīsim brālīgi?

  Dalīsim brālīgi?

  Sociālā kampaņa par pārtikas atkritumiem.

  Par kampaņu
 • Nāc strādāt uz Zaļo stāvu

  Nāc strādāt uz Zaļo stāvu

  Pirmā mobilā darba vieta Pārdaugavā "homo ecos:" Zaļajā stāvā ir piemērota ikvienam, kurš meklē patīkamu un mierīgu darba atmosfēru.

  Lasīt vairāk
 • Joga “Zaļajā stāvā”

  Joga “Zaļajā stāvā”

  Tikai vesels un mundrs cilvēks var domāt un dzīvot videi draudzīgi. Aicinām pievienoties “homo ecos:” Hatha jogas nodarbībās otrdienās un piektdienās!

  Laipni lūdzam!

homo ecos: aktualitātes

Zemes Dienā – Urbānās Dārzniecības Darbnīca

Zemes Dienā – Urbānās Dārzniecības Darbnīca

Zemes diena: katru gadu 22.aprīlī vairāk kā miljards cilvēku visā pasaulē (Rīgā, Riodežanero, Romā u.c.) stāda kokus, tīra pludmales un iesaistās dažādās ar vides uzkopšanu un saudzēšanu saistītās aktivitātēs. Šī gada tēma ir „Zaļās pilsētas”.

Zirgābols

Zirgābols

Vides aizstāvju domubiedru grupa jau piekto gadu pēc kārtas piešķīrusi balvas par vides piesārņošanu – tās piešķirtas valsts uzņēmumam, ministrijai, pašvaldībām, kā arī bijušajam vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministram Edmundam Sprūdžam.

Atsauksmes par he:

ZANDA SKUJA

Ir fantastiski, ka Latvijā beidzot ir organizācija, kas apvieno dažāda gājuma domubiedrus un aicina tos uz izglītojošiem un baudāmiem pasākumiem, piemēram, filmu vakariem par vides, ilgtspējības un zaļuma tēmām. Īpaši par to priecājos arī kā māmiņa, kura varēja šos pasākumus apmeklēt arī kopā ar mazuli, kamēr vien viņa bija “klusajā vecumā”, un tikām laipni sagaidītas ar tēju, āboliem un “recycled” rotaļlietām.

ZANDA SKUJA

ĀRIS ADLERS

Ir patīkami, ka Latvijā ir nevalstiskas organizācijas, kas darbojas ne tikai kādu interešu grupu aizstāvībai, bet domā, kā uzlabot pasauli, kurā mēs dzīvojam – liekot cilvēkiem domāt un aizdomāties par savu rīcību un kā mūsu rīcība ietekmē apkārtni un pat globālus procesus. Saruna par pārtikas suverenitāti bija viena no tām reizēm, kad bija iespēja būt tādu, nedaudz ideālistisku cilvēku starpā, kuriem rūp gan tas, ko viņi ēd paši un kādu labumu viņu rīcība dod sabiedrībai, ekonomikai un videi.

ĀRIS ADLERS

Visas atsauksmes »

Notikumu kalendārs

22.04.2014: Zemes Diena – Urbānās Dārzniecība Darbnīca
Vertikālā dārza veidošanai. / Lasīt vairāk…
26.04.2014: Lielā Talka Sarkandaugava
Sarkandaugavas attīstības biedrība un iedzīvotāji aicina uz lielo pasavara talku / Lasīt vairāk…
Katru pirmdienu: EcoEnglish nodarbībām
Uzlabo savas angļu valodas prasmes, apspriežot vides tematiku / Lasīt vairāk…
Katru otrdienu un piektdienu: joga Zaļajā stāvā!
Katru otrdienu un piektdienu jogo Zaļajā stāvā. / Lasīt vairāk…