Darbnīcas

Darbnīcas ir viens no interesantākajiem veidiem, kā apgūt jaunas dabai draudzīga dzīvesveida zināšanas. “homo ecos:” darbnīcās dalībnieki pārliecinās, ka savu laiku nokalpojušās lietas, piemēram, iepakojums, tekstila izstrādājumi, papīra, plastmasas, skārda u.c. produkti, ne vienmēr ir atkritumi tūlītējai izmešanai. Idejas lietu pārtapšanai ir pārsteidzošas! Darbnīcas vadītāja iedvesmots, katrs var radīt ko jaunu – vai tas būtu praktiski lietojams priekšmets vai dekoratīvs objekts.
Radošās darbnīcas pielāgojam arī sezonas svētkiem, darbnīcas vadam paši un piesaistam dažādu amata meistarus – stikla un tekstila māksliniekus, pieredzējušas rokdarbnieces, zaļā dzīvesveida (dzīves bez atkritumiem) praktiķus.

Jauniešu un pieaugušo auditorijai darbnīcas iesakām kopā “Zero Waste” lekciju.

DARBNĪCU TĒMAS

  KĀ RADOŠIIZMANTOT IEPAKOJUMU?

Iepakojuma pārtapšanas darbnīca visērtāk pielāgojama sezonālo svētku pasākumiem un klientu individuālajām vēlmēm Ziemassvētkos, Lieldienās, sporta svētkos utml. No dažādiem materiāliem (kartons, audums, plastmasa, koks, metāls) veidojam praktiskas lietas, dekorus, dažādus tēlus. Darbnīca piemērota visām vecuma grupām, arī maziem bērniem.

  SPĒLĒJOTIES AR STIKLU!

Darbnīcā mācāmies mājas apstākļos tukšu pudeli pārvērst oriģinālā glāzē. Katrs darina pats savu glāzi vai glāzes. Darbnīcu var vadīt profesionāls stikla mākslinieks. Darbnīca piemērota jauniešiem un pieaugušajiem.

  SMARŽIŅMAISU DARBNĪCA

Auduma dzīves cikla tēmai veltīta darbnīca. No dažādiem auduma gabaliņiem darbnīcas dalībnieki šuj dažādus maisiņus, kas tiek piepildīti ar smaržvielām (tējām, kanēli, garšaugiem, ēteriskām eļļām utml.). Katrs var sagatavot vairākus maisiņus ar sev tīkamām smaržām. Darbnīcas vadītājs ir rokdarbu meistars un dažādu dabas smaržu pazinējs. Darbnīca piemērota jauniešiem un pieaugušajiem.

  KAD VECS KĻŪST JAUNS

Auduma dzīves cikla tēmai veltīta darbnīca, kurā dalībnieki uzzina, cik tāls ceļš t-kreklam ir jāveic, lai nokļūtu tavā drēbju skapī, un mācās, kā apnikušajam apģērbam piešķirt jaunu dzīvi. No parastiem auduma gabaliņiem tiek veidotas rotas (krelles, rokassprādzes, piespraudes, matu rotas), džemperis vai t-krekls pārvēršas iepirkumu maisiņā. Darbnīca piemērota visām vecuma grupām, arī maziem bērniem.

  TEPIĶĪŠU DARBNĪCA

Auduma dzīves cikla tēmai veltīta darbnīca, kurā tiek veidoti praktiski izmantojami paklājiņi krēsliem, dīvāniem vai grīdai. Darbnīca piemērota jauniešiem un pieaugušajiem.

KAM?

Bērniem, jauniešiem, pieaugušajiem un senioriem.

IZMAKSAS

Pakalpojuma cena tiek aprēķināta atbilstoši izvēlētās darbnīcas veidam (cik sarežģīta ir darbnīca un kas ir mērķa auditorija), nepieciešamajiem materiāliem, norises vietai (ceļa izdevumi), pasākumam plānotajam laikam un dalībnieku skaitam.

SAZIŅAI