Dzimšanas dienas ballītes

Kas ir dzimšanas diena? Tā ir īpaša diena jubilāram un viņa viesiem. To var svinēt, pazūdot atrakciju konstrukciju juceklī, vai arī citādāk. Biedrība “homo ecos:” piedāvā izbaudīt dzimšanas dienas skaistākos brīžus, kopā ar jubilāru gatavojoties un dekorējot telpu, sakārtojot mielasta galdu, saliekot pašu gatavotās galda kartes un pašu līdz galam sagatavoto veselīgo cienastu. Svinēsim svētkus krāšņi, izmantojot dažādus materiālus, kas bieži mūsu mājās nolikti nevajadzīgo lietu kastē. Būsim draudzīgi … arī pret vidi.:)
Darbnīcas, rotaļas, spēles un noslēgumā pašu gatavots salūts!

Pasākumā visas aktivitātes tiek organizētas ar domu parādīt videi draudzīgus rīcību paraugus, sniedzot izglītojošu kontekstu.

DARBNĪCU TĒMAS. DZIMŠANAS DIENAS TEMATIKA, NOSKAŅA

  KROŅU DARBNĪCA PRINCESĒM UN PRINČIEM

Meitenēm un zēniem mācām no visa tā, ko var atrast istabā (varbūt pat atkritumu tvertnē), pagatavot rotas (kroņus, rokassprādzes, krelles) svētkiem un karnevāliem.

  PRAKTISKAIS GAVIĻNIEKS UNVIŅA DRAUGI

Meitenēm un zēniem mācām, kā pagarināt mūžu dažādiem iepakojumiem. Taps kabatas maki, telefonu maciņi un lego kluču organizatori no tetrapakām, plastmasas pudelēm un citiem iepakojumiem.

  SPILVENU KAUJAS

Meitenēm un zēniem mācām no vairs nevelkamiem t-krekliem bez šūšanas gatavot katram savu spilvenu. Kad tas gatavs…. spēles. 🙂 Dzimšanas dienā bērni uzzinās par drēbēm, cik tāls un grūts ceļš tām veicams, līdz tās nonāk veikalā.

  PAPĪRA PASAULĒ.

Meitenēm un zēniem mācām pagatavot pašiem savu papīru. Dzimšanas dienā bērni uzzinās, no kurienes iegūstam papīru un cik svarīgi to lieki netērēt.

SPĒLES, ROTAĻAS

Spēlējam mūsu pašu gatavotās spēles. Arī bērni iemācās gatavot kādu spēli. Visi materiāli otrreiz izmantoti.

KAM?

Bērniem (no 5 līdz 12 gadiem)

VIETA

  Izbraukuma dzimšanas diena jūsu telpās
  “homo ecos:” piedāvātās telpās

IZMAKSA

  Pasākuma cena sākot no 170 eiro (līdz 12 bērniem)
  Veselīgā “Gardā pupa” maltīte no 80 eiro (līdz 12 bērniem)