Spēles

Spēles ir lielisks veids kā mācīties. Iepazīt videi draudzīgas uzvedības paraugus, uzzināt dažādus interesantus faktus par mūsu planētu, pārliecināties, cik nozīmīgi ir mainīt savus ikdienas paradumus, lai rūpētos par mūsu kopīgajām mājām – Zemi. “homo ecos:” spēles ir pilnībā vai daļēji pagatavotas no otrreiz izmantotiem materiāliem un ir labs paraugs jaunām radošām idejām. “homo ecos:” spēles izdomā biedrības brīvprātīgie, tās ir gan zināšanu pārbaudes spēles, gan koordinācijas un sportisku aktivitāšu spēles.

POPULĀRĀKĀS "HOMO ECOS:" SPĒLES

  ZAĻAIS RATS

Spēle veidota no materiāliem, kas savu pirmo dzīvi jau nokalpojuši. No velosipēda riteņa pagatavotā laimes rata krāsas veidotas no plastmasas maisiņiem. Spēlējot šo spēli, katrai krāsai tiek piešķirta sava vides tēma. Dalībnieki atbild uz jautājumiem, kas sagatavoti uz atbilstošu krāsu kartītēm. Spēle var tikt pielāgota dažādam spēlētāju skaitam (līdz 20 personas) un jautājumi sagatavoti atbilstoši dalībnieku vecumam.

  ATMIŅAS SPĒLE

Spēles pamatā ir spēja atcerēties kartiņu bildītes un tekstus, atrodot tematisko saistību un savienojot pareizās kartītes. Kartītēs atklātas ikdienišķas situācijas un aicinājums tās risināt videi draudzīgi. Kopā ar spēles vadītāju tiek izrunātas vides problēmas. Ideālais vienas spēles dalībnieku skaits ir 5 personas.

KAM?

Jauniešiem (no 12 gadiem), pieaugušajiem un senioriem.

VIETA

Izbraukuma “spēlēšanās” jūsu telpās, iespēja piesaistīt vairākus vadītājus, dalīt grupu.

IZMAKSAS

Pakalpojuma cena tiek aprēķināta atbilstoši izvēlētās spēles veidam, nepieciešamajiem materiāliem, norises vietai (ceļa izdevumi), pasākumam plānotajam laikam un dalībnieku skaitam.

SAZIŅAI